Hakkımızda

Biz kimiz?

Neler yapıyoruz?

Wolves Böcek İlaçlama firması olarak 2002 yılında faaliyete geçtik. İlaçlama konusunda tecrübeli ve uzman bir kadro ile halen siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Şirketimiz ilaçlama sektöründeki teknoloji yakından takip edip çıkan son sistem ekipmanlar kullanmaktadır. İlaçlama firması olarak sağlık bakanlığı onaylı ve yasal olarak çalışan bütün belge bilgi ve donanımına sahip bir şirket olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Böcekler, ev ve iş yerlerimizde sıkça karşılaştığımız can sıkıcı sorunlardan biridir. Sağlık riskleri, hijyen problemleri ve yapısal hasarlar gibi bir dizi sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, uzman bir böcek ilaçlama hizmetine ihtiyacınız var demektir. Biz, İstanbul ve çevresindeki birçok şehirde ve İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize sağladığımız hizmetler arasında:

  • Etkili İlaçlama Çözümleri: Deneyimli ve lisanslı ekiplerimiz, en son teknolojiye sahip ekipmanlarla etkili böcek ilaçlama çözümleri sunar. Zararlı böceklerle mücadelede kullandığımız ilaçlar, hem etkili hem de çevreye duyarlıdır.

  • Kapsamlı Hizmet Alanı: İstanbul’un tüm ilçelerinde ve çevresinde hizmet veriyoruz. Ayrıca İzmit, Kocaeli, Yalova, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla gibi çevre illerde de hizmet sunmaktayız.

  • Profesyonel Ekibimiz: Alanında uzman ve eğitimli personelimiz, her türlü böcek sorununu tanımlamak ve etkili bir şekilde ortadan kaldırmak için gereken bilgi ve beceriye sahiptir.

  • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet: Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Sorunlarınızı çözmek ve yaşam alanlarınızı böceklerden arındırmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Eviniz veya iş yerinizde böcek sorunu mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin! Bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz en kısa sürede size yardımcı olacaktır. Profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerimizle yaşam alanlarınızı sağlıklı, hijyenik ve güvenli bir şekilde koruyun!

Bizi arayın